Welcome guest, is this your first visit? Create Account now to join.
  • Login:

.اگر برای اولین بار است که سایت ایتی ست دیدن میفرمایید برای استفاده از امکانات سایت نیاز دارید در سایت ثبت نام کنید.

تبلیغات

آخرین مطالب ارسال شده

صفحه 83 از 83 نخستنخست ... 3373818283
نمایش نتایج: از 821 به 828 از 828
    بازنشسته - سرپرست بخش دانلود فیلم و سریال
    تشکر شده 51,916 بار در 16,855 ارسال

احساس فوق العاده ای از بازگشت به میادین دارم

مارکو پیاتسا از احساس فوق العاده اش در مورد بازگشت از مصدومیت می گوید. او به دیدار روز یکشنبه بانوی پیر در مقابل لاتزیو خوشبین است و امیدوار است نیم فصل دوم موفقی را در یوونتوس سپری کند

پس از سه ماه دوری از میادین، پیاتسا اکنون به ترکیب تیم بازگشته است. او در نیم ساعت پایانی بازی های بیانکونری مقابل آتالانتا در جام حذفی و فیورنتینا در سری آ به عنوان بازیکن تعویضی به میدان رفت.

بازی های مهمی در سال 2017 پیش روی بانوی پیر قرار دارد و پیاتسا امیدوار است بتواند نیم فصل موفقی برای او و باشگاهش رقم بخورد.

ستاره ی جوان تیم ملی کرواسی دیروز مصاحبه ای با کانال تلویزیونی یوونتوس انجام داد که می توانید در ادامه مشاهده کنید:

بازگشت دوباره...

من اکنون در فرم خوبی قرار دارم و از این که به میادین بازگشته ام احساس فوق العاده ای دارم. پای من اکنون درد نمی کند و حالا باید سخت تلاش کنم که در بهترین شرایطم برای بازی ها قرار بگیرم.
    هدف برای بهتر شدن...

شنیدن تعاریفی که سرمربی اخیراً در مورد من گفته است طبیعتاً به من احساس غرور می دهد و من هر روز در حال تمرین کردن هستم تا اطمینان حاصل کنم که می توانم در دیدارهای مختلف به میدان بروم و بتوانم تا جایی که امکان دارد بازی کنم.
    نگاهی به دیدار بیانکونری و بیانکوچلستی...

بازگشت به پیروزی به بهترین نحو ممکن در این دیدار پایان هفته بسیار مهم است. ما در مقابل هوادارانمان بازی خواهیم کرد که همواره جو خارق العاده ای در ورزشگاه رقم می زنند و به ما کمک می کنند تا به انگیزه لازم برای حرکت رو به جلو دست پیدا کنیم. باید بر روی توانایی های اصلی خود متمرکز شویم و به بهترین نحو برای بازی آماده شویم و در نهایت به برد دست پیدا کنیم. می خواهیم این فصل دوباره اسکودتو و کوپا ایتالیا را از آنِ خود کنیم و تا جایی که امکان دارد در رقابت های لیگ قهرمانان پیش برویم.
    [لطفا جهت مشاهده لینک ها ثبت نام کنید.][لطفا جهت مشاهده لینک ها ثبت نام کنید.][لطفا جهت مشاهده لینک ها ثبت نام کنید.]
    کاربر زیر به خاطر ارسال مفید kamiar از ایشان تشکر کرده است: vohooman

[لطفا جهت مشاهده لینک ها ثبت نام کنید.][لطفا جهت مشاهده لینک ها ثبت نام کنید.][لطفا جهت مشاهده لینک ها ثبت نام کنید.]

یوونتوس...شروع یک ایده

قهرمان ایتالیا در نظر دارد تا حرف «J» را به ایده اى تبدیل سازد كه مك دونالدز سال ها پیش برای حرف «M» انجام داد. این اقدام بیش از پیش عقیده ى هواداران را به دو جبهه تقسیم مى كند.

ما داستان را مى دانیم. یك باشگاه فوتبال باز طراحى مى كند و به دنبال آن همهمه اى ایجاد مى شود.

طراحى هاى مدرن همیشه از این كه چرا تا به این اندازه سطحى. و ابتدایى هستند، مورد انتقاد قرار گرفته اند ― تقریبا بدون تلاش و تناسب ― با تاریخ باشگاه و هواداران.

طراحى جدید یوونتوس گواهى بر وقوع دوباره ى این پدیده است. نه فقط به این خاطر كه یكى از باشگاه هاى مورد احترام در این جهان است بلكه براى شهامت آن ها در طراحى مجدد!

اما این برند یكى از مهم ترین ها در تاریخ فوتبال است. با این تفاسیر یوونتوس لگام اسب موفقیت را محكم تر گرفته، حال آنكه خیلی از رقبا هنوز متوجه نشده اند كه در مسابقهه اى حضور دارند!

با این راه پر فراز و نشیبى كه در آن مدام مسیر موفقیت تغییر مى كند، باشگاه هاى فوتبال باید براى آن كه خودى نشان بدهند، بجنگند.

براى اولین بار دو تاریخ، باشگاه ها حتى باید واقعاً فكر كنند كه (پدیده ى برند) اصلاً چه معنى را مى دهد؟

این پدیده راه دو چیز را از هم كج مى كند؛ یعنى آنكه به ناچار باشگاه ها باید روى خط واصل بین هوادار و بازار جهانى پا بكذارند و به اصطلاح آن را لگد كنند!

شاید سنت گراها به شدت نگران تجارت از طریق تلویزیون و یا جمعیت شناسى از راه دور باشند، اما خواه ناخواه جهانى شدن ابزارى است براى یك باشگاه فوتبال تا زنده بماند و تاریخش را زنده نگاه دارد.

اصلى ترین دلیل برند سازى، خود همیشه تلفیقى از چند دلیل حیاتى است. وقتى به طور كلى به «یوونتوس» فكر مى كنیم، بلافاصله این فكر در اذهان ما پدیدار مى گردد كه آن ها سیاه و سفید راه راه هستند با عكسى از «اسم یوونتوس»!

ما معمولاً زبان و عكس ها را جدا از هم در نظر مى گیریم ولى آن ها به طور نا گسستنى به دانش عمومى نقشه بردارى مغز ما وابسته اند.

به طور قطع من نویسنده مى توانم بگویم كه شماى خوانند از جمله ى بالا هیچ چیزى را نگرفتید پس به این چند جمله از «ویلم فلوسر فیلسوف» دقت كنید:

خلق الفبا راهى بود براى قورت دادن (منظور خلاص شدن سریع) عكس هایى از این جهان پر رمز و راز و سازماندهى كردن آن به ردیف خط هایى كه منتهى به یك متن چند بعدى مى شود ― نوشتن اختراع شد به عنوان ابزارى براى تحلیل و تكه تكه كردن این عكس هاى پر رمز و راز به تكه هاى كوچك تر.

پس به همین دلیل است كه وقتى در جایى كلمه ى «یوونتوس» را مى بینیم یا از كسى مى شنویم یاد عقیده ى خودمان از این كلمه مى افتیم.

حرف اول هر اسمى قدرت زیادى در تعریف آن اسم دارد و به نوعى سمبل آن كلمه و به طبع از «ویلم فلوسر» سمبل یك عقیده است.

یك سمبل تنها در یك زمان مى تواند بر عقیده هاى متفاوتى دلالت كند. با تنها ساختن حرف «J» در كلمه ى «Juventus» یوونتوس یك سمبل بى نیاز خلق كرد كه هم تاریخ باشگاه و هم تمامى جلوه هاى بصرى كه هر شخص با فكر كردن به یوونتوس در ذهنش پدیدار خواهد گشت را در بر دارد.

هر كس مى تواند بگوید كه نشان قبلى از عناصر بیشتر و بهترى تشكیل شده بود و مى توانست بهتر پیام برند بودن را منتقل كند. از نظر طراحى خلاصه كردن نشان، كار منطقى بود. اما طراحان باید تمامى جوانب را در نظر بگیرند، براى مثال همین نشان قبلى لبریز از طرح هاى مختلف بود و به نوعى اطناب محسوب مى شد. در حقیقت یوونتوس با این كار آینده نگرى كرده و خواسته تا با یك نشان منحصر به فرد وارد بازار برند ها شود، نشانى سبك تر كه گویاى همه چیز باشد!

اصلى ترین بخش برند یوونتوس، قسمت خم شده و پیچ دار آن است، كه به خوبى «J» را نمایان مى سازد. بى شك این طرح روى لباس ها خواهد رفت و در كمپین بازار هاى مختلف جهانى دنبال خواهد شد مثلا با هشتگ.#2beJUVENTUS

یك برند باید روى تمامى مدیا ها كار كند؛ از پرینت شده گرفته تا دیجیتال، از پوشاك گرفته تا دستگاه هاى موبایل. همچنین یك لوگو باید بر روى تمامى دستگاها خوانا باشد.

این اصلاً سورپرایز نیست كه یوونتوس در كنفرانس مطبوعاتى خود به طور مكرر از عبارت «سیاه و سفید و فراتر» استفاده مى كرد، چرا كه لفظ «فراتر» در اینجا به فضایى اشاره دارد كه حالا بر روى بازار جهانى باز شده و یوونتوس قصد ندارد تا پیام خود را فقط در فوتبال انتقال دهد.

احتمال این كه حالا نشان یووه را روى خیلى از محصولات غیر فوتبالى ببینیم نیز بسیار بالاست.

یوونتوس حالا پرچمى را برافراشته كه مى تواند پیروان زیادى را در سراسر جهان داشته باشد. آن ها دهمین حرف از حروف الفباى لاتین را به یك آیكون تبدیل كرده اند، همان طور كه گوگل حرف «g» و مك دونالدز حرف «M» را به یك امید در برند سازى تبدیل كرده اند.

از تایید علاقه ی یووه به بازیکن 80 میلیونی تا خرید از انگلیس

حضور ریکاردو اورسولینی بازیکن جوان و آینده دار تیم یوونتوس در تست های پزشکی قهرمان ایتالیا، مهم ترین خبر روز نقل و انتقلات تیم یووه بود و این بازیکن تا پایان فصل به صورت قرضی در باشگاه اسکولی حضور خواهد داشت و سپس راهی یووه می شود. در ادامه به بررسی مهم ترین اخبار یووه می پردازیم.

مارکو وراتی:

مدیر برنامه های بازیکن ایتالیایی مدعی شد که باشگاه یوونتوس شرایط این بازیکن را از وی سوال کرده است.
    گفته می شود، یووه حاضر است تا 80 میلیون یورو برای خرید او پرداخت کند.

کومن:

نائب رئیس باشگاه بایرن مونیخ اعلام کرد که قرارداد کومن را دائمی خواهد کرد و او دیگر بازیکن یووه نخواهد بود.
    دیبالا:

مدیر برنامه ای پائولو دیبالا وارد شهر تورین شده تا در مورد آخرین جزئیات قرارداد این بازیکن با سران یووه مذاکره کند.
    تولیسو بازیکن باشگاه لیون در جدید ترین مصاحبه خود گفت:

از علاقه مندی باشگاه یوونتوس بسیار خوشحال هستم ولی تمرکز من در شرایط فعلی بر روی باشگاه لیون می باشد.
    لمینا:

دو باشگاه انگلیسی برای خرید ماریو لمینا ابراز علاقه کرده اند و پیش بینی می شود یووه به پیشنهادات کمتر از 20 میلیون یورو پاسخ منفی بدهد.
    دارمیان:

منابع ایتالیایی مدعی شدند که یوونتوس در تابستان شانس خود را برای خرید دارمیان امتحان خواهد کرد و او در لیست یووه قرار گرفته است.

صفحه 83 از 83 نخستنخست ... 3373818283

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)